برگزاری مسابقات واختصاص جوایزی به دانش آموزان کشورهای اسلامی

دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو اعلام کرد

آیسسکو  به دانش آموزان خلاق جایزه اهدا می کند.

دکترغلامرضاکریمی دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو در #جمهوریاسلامیایران با اعلام #خبر فوق گفت: سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام (آیسسکو) در راستای راهبرد «فرهنگ از راه دور»، اقدام به برگزاری مسابقات واختصاص جوایزی به دانش آموزان کشورهای اسلامی عضو سازمان نموده است. 

دکترغلامرضاکریمی افزود: این #جوایز در سه زمینه #داستانکوتاه، #نقاشی، #موسیقی یا یک کار #خلاقانه می باشد و به سه نفر از #دانشآموزان برنده، جایزه اختصاص خواهد یافت. جوایز مورد نظر، برای داستان کوتاه 6000 دلار (شش هزار دلار)، نقاشی 4000 دلار(چهار هزار دلار) و موسیقی یا یک کار خلاقانه 2000 دلار (دو هزار دلار) است. ایشان از دانش آموزان سراسر کشور دعوت کرد از این فرصت به عنوان  ورود به یک #رقابت #بین_المللی بهره گرفته و استعدادهای خود را در این زمینه ها در سطح جهان اسلام به نمایش بگذارند.

دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو با اعلام اینکه آثار ارسالی باید به یکی از سه زبان کاری آیسسکو (#انگلیسی،#عربی، #فرانسه) باشد، افزود: دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این رقابت، آثار خود را حداکثر تا دهم خرداد ماه سالجاری به کمیسیون ملی آیسسکو ارسال تا ترتیب شرکت دادن آنها در این رقابت داده شود و شماره تماس کمیسیون ملی (22066537) پاسخگوی هر نوع سوال و اطلاعات بیشتر  در این زمینه می باشد.

اطلاعات تکمیلی این خبر در پورتال مرکزاموربین الملل ومدارسخارجازکشور و کمیسیون ملی آیسسکو موجود است.

 

 

https://www.instagram.com/p/B_kH6EdFRlc/?igshid=7wmdzfoelsxs